Zpět
JARO / LÉTO NA VÉSCE 2 (PÁ - NE) - 2 osoby / 2 noci

JARO / LÉTO NA VÉSCE 2 (PÁ - NE) - 2 osoby / 2 noci

  • Ubytování v komfortních pokojích s klimatizací.
  • Polopenze, snídaně formou teplého i studeného rautu, večeře formou výběru z minimálně tří hlavních chodů.
  • Neomezený vstup do bazénové haly s vířivkou a letní terasou, 1 x vstup 120 min. pro 2 osoby do wellness v čase 16:00-21:00, župany na pokoji.
  • 30% sleva na aktivity FAT BIKE a VIRTUÁLNÍ REALITA, 10% sleva na aktivity a služby: tenis, badminton, stolní tenis, bowling, minigolf, golf, kulečník, pétanque, wellness, kosmetika, masáže. 10% sleva na celou konzumaci: platí na jídlo, pochutiny, alkoholické i nealkoholické nápoje. Zakoupení slevových poukazů na atraktivní místa a aktivity: napr. Zoo Olomouc, hrady, zámky, památky, aquaparky, atd., parkování zdarma, Wi-Fi připojení zdarma, možnost využití hotelové výhodné dopravy Olomouc - Véska. Slevy se nesčítají.
  • Pro rodiny: přebalovací pult na dvou místech - v areálu hotelu i ve wellness, dětská postýlka k zapůjčení (přikrývka, polštářek, povlečení), dětská elektrická ohřívačka k zapůjčení na recepci, dětská vanička k zapůjčení (+ stojan pro použití bez ohýbání se), plavací pleny pro děti od 3 kg do 15 kg k zakoupení na recepci, rychlovarná konvice pro přípravu dětské stravy k zapůjčení. Do 11 let přistýlka s polopenzí a vstupem do bazénu: 750 Kč/noc, nad 11 let přistýlka s polopenzí a vstupem do bazénu: 850 Kč/noc.
4890 Kč