Vyberte zemi, ve které chcete nakupovat

Co je to GOPASS?

GOPASS je věrnostní program pro každého návštěvníka, podmínkou členství je jednoduchá registrace. GOPASS není pouze e-shop, můžete zde získávat odměny, či soutěžit s přáteli, kdo je tím nejaktivnějším lyžařem. Bonusem jsou pravidelné výhodné nabídky pro Vás a Vaši rodinu.

Přihlásit se

Proč se registrovat do GOPASSu?

Pokud se úspěšně zaregistrujete, můžete využívat mnoho výhod. Nákupy v e-shopu jsou vždy výhodnější než na pokladně. Za každý Váš nákup ve Skiareálu, nebo e-shopu získáte věrnostní body, které můžete proměnit za úžasné slevy v restauracích Spindl Gastronomy, nebo obchodech Spindl Motion.

Zaregistrovat se
Skipasy a lanovky
Půjčovna a škola
Zábava a zážitky
Speciální nabídka produktů
Rodičovský skipas - Voucher

Rodičovský skipas - Voucher

Rodičovský skipas - Voucher
Tento bezplatný voucher Vás opravňuje k pozdějšímu nákupu rodičovského skipasu na kterémkoli infocentru Skiareálu Špindlerův Mlýn. Pro uplatnění voucheru na infocentru stačí předložit Vaší GOPASS kartu.Rodičovský skipas na pokladně lze zakoupit pouze po aktivaci tohoto voucheru.Cena rodičovského skipasu na pokladně je 950 Kč v sezóně První sníh (do 25.12.2017)a Jarní lyžování (od 4.4.2018), 1070 Kč v Hlavní sezóně (26.12.2017 - 3.4.2018)