Vyberte zemi, ve které chcete nakupovat

Co je to GOPASS?

GOPASS je věrnostní program pro každého návštěvníka, podmínkou členství je jednoduchá registrace. GOPASS není pouze e-shop, můžete zde získávat odměny, či soutěžit s přáteli, kdo je tím nejaktivnějším lyžařem. Bonusem jsou pravidelné výhodné nabídky pro Vás a Vaši rodinu.

Přihlásit se

Proč se registrovat do GOPASSu?

Pokud se úspěšně zaregistrujete, můžete využívat mnoho výhod. Nákupy v e-shopu jsou vždy výhodnější než na pokladně. Za každý Váš nákup ve Skiareálu, nebo e-shopu získáte věrnostní body, které můžete proměnit za úžasné slevy v restauracích Spindl Gastronomy, nebo obchodech Spindl Motion.

Zaregistrovat se
Skipasy a lanovky
Půjčovna a škola
Zábava a zážitky
Speciální nabídka produktů
Privátní výuka Standard

 

Privátní výuka Standard
Jste úplný začátečník a chcete se rychle naučit základům lyžování? Již lyžovat umíte, ale chcete se ve svých schopnostech zdokonalit? Ostýcháte se učení v kolektivu neznámých lidí, nebo nechcete, aby vás ostatní brzdili ve vašem rozvoji? V tom případě je pro vás privátní výuka to pravé! Privátní výuka je šitá na míru klientovi - jeho potřebám, zkušenostem a schopnostem. Jedná se o velmi intenzivní a efektivní způsob výuky pro náročné klienty. Vy si určíte tempo, místo a čas výuky.
 
Skupinová výuka pro dospělé

 

Skupinová výuka pro dospělé
Rádi byste se naučili lyžovat, poznali nové přátelé a užili si tu pravou horskou atmosféru plnou zábavy? Potom je skupinová výuka v naší lyžařské škole pro Vás to pravé! Skupinová výuka je vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé, protože klienty rozdělujeme do skupin na základě jejich schopností a výkonnosti.
 
Dětská lyžařská škola

 

Dětská lyžařská škola
Začátečník a nebo pokročilý? V naší lyžařské školičce na tom nezáleží! S dětmi nejenom lyžujeme, ale na lyžích si hrajeme a každý den poznáváme nové věci a sbíráme nové zkušenosti. Navíc je pro všechny děti společné učení velkým dobrodružstvím a každý den je zpestřen zábavným programem – karneval, hledání pokladu, hon na medvěda atd. Děti rozdělujeme podle jejich schopností do menších skupin.