Vyberte zemi, ve které chcete nakupovat

Slovensko
Tatralandia
Aquapark Tatralandia

Objevte toto místo plné dobrodružství a zábavy, jehož součástí je Aquapark Tatralandia, s celoročním přímořským rájem Tropical Paradise, letní Funpark Tatralandia, i ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia

Více informací
Vysoké Tatry
Vysoké Tatry

Zimní sezóna 2016/2017 ve Vysokých Tatrách i letos otevře své brány všem milovníkům slovenských štítů, zimních sportů a odpočinku. Vychutnejte si středisko, které představuje aktivní odpočinek, pohodu a zábavu v krásném prostředí nejmenších velehor světa. Pro návštěvníky jsme připravili novinky, které si užijí na sjezdovce s lyžemi nebo se zúčastní programu mimo svah. Stačí si jen vybrat nebo jednoduše přijít a zažít.

Více informací
Jasná Nízke Tatry
Jasná Nízke Tatry

Jasná Nízké Tatry jako největší lyžařská aréna s výbornými podmínkami pro zimní sporty na Slovensku nabízí na severní i jižní straně Chopku nekonečné možnosti aktivit, zábavy a aktivního odpočinku. Na vrchol Chopku se dopravíte nejmodernějšími lanovkami Funitel nebo 15-místní kabinkou. Středisko nabízí 49 km perfektně upravených sjezdovek různých obtížností, vhodných pro začátečníky, rodiny s dětmi, pokročilé lyžaře a také na uspořádání závodů světové úrovně. Moderní zasněžovací systém v délce více než 30 km poskytuje garanci sněhu minimálně 5 měsíců v roce.

Více informací
Bešeňová
Bešeňová

BEŠEŇOVÁ je ideální místo na načerpání ztracené energie a vitality. Po celý rok můžete poznávat náruč krásné přírody Liptova sílu jedinečné geotermální vody, která má pozitivní účinky na lidský organismus. Blahodárně působí na pohybové a dýchací ústrojí, má příznivé kosmetické účinky a díky prvku lithium pozitivně působí na psychiku.

Více informací
Česká republika
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn

Léto ve Skiareálu Špindlerův Mlýn je ráj uprostřed nejvyšších českých hor, Krkonoš. Středisko plné zábavy nabízí v letní sezóně nespočet aktivit pro malé i velké, máme pro Vás tipy pro turisty i cyklisty a v neposlední řadě Vám doporučíme i kvalitní horskou gastronomii.

Více informací
Polsko
Śląskie Wesołe Miasteczko
Śląskie Wesołe Miasteczko

Legenda – městečko, které je nejstarším zábavním parkem v Polsku. Více než 40 atrakcí zaručuje nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. Díky tematické zóně a největší horské dráze ve střední a východní Evropě se můžete přenést do doby našich předků a prvního polského státu. Zábava a vzdělávání vše v jednom!

Více informací
Szczyrk
Szczyrk

Szczyrk je největší lyžařské středisko v Polsku z pohledu délky lyžařských sjezdovek. Nachází se ve Slezských Beskydech a nabízí až 20 km sjezdovek přizpůsobených různým nárokům lyžaře. Szczyrk nabízí také množství gastronomických míst, lyžařské školy, půjčovny lyžařských zařízení a služby.

Více informací