Slovensko
Tatralandia
Aquapark Tatralandia

Objevte toto místo plné dobrodružství a zábavy, jehož součástí je Aquapark Tatralandia, s celoročním přímořským rájem Tropical Paradise, letní Funpark Tatralandia, i ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia

Více informací
Vysoké Tatry
Vysoké Tatry

Zimní sezóna 2016/2017 ve Vysokých Tatrách i letos otevře své brány všem milovníkům slovenských štítů, zimních sportů a odpočinku. Vychutnejte si středisko, které představuje aktivní odpočinek, pohodu a zábavu v krásném prostředí nejmenších velehor světa. Pro návštěvníky jsme připravili novinky, které si užijí na sjezdovce s lyžemi nebo se zúčastní programu mimo svah. Stačí si jen vybrat nebo jednoduše přijít a zažít.

Více informací
Jasná Nízke Tatry
Jasná Nízke Tatry

Jasná Nízké Tatry jako největší lyžařská aréna s výbornými podmínkami pro zimní sporty na Slovensku nabízí na severní i jižní straně Chopku nekonečné možnosti aktivit, zábavy a aktivního odpočinku. Na vrchol Chopku se dopravíte nejmodernějšími lanovkami Funitel nebo 15-místní kabinkou. Středisko nabízí 49 km perfektně upravených sjezdovek různých obtížností, vhodných pro začátečníky, rodiny s dětmi, pokročilé lyžaře a také na uspořádání závodů světové úrovně. Moderní zasněžovací systém v délce více než 30 km poskytuje garanci sněhu minimálně 5 měsíců v roce.

Více informací
Bešeňová
Bešeňová

BEŠEŇOVÁ je ideální místo na načerpání ztracené energie a vitality. Po celý rok můžete poznávat náruč krásné přírody Liptova sílu jedinečné geotermální vody, která má pozitivní účinky na lidský organismus. Blahodárně působí na pohybové a dýchací ústrojí, má příznivé kosmetické účinky a díky prvku lithium pozitivně působí na psychiku.

Více informací
Česká republika
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn

Medvědín, Přední Planina, Hromovka a Mechovinec jsou hory, na kterých se rozkládá Skiareál Špindlerův Mlýn. Jejich zasněžené svahy nabízí možnost výběru obtížnosti z celkem 25 km sjezdovek a tak si každý lyžař u nás určitě vybere.

Více informací
Polsko
Śląskie Wesołe Miasteczko
Śląskie Wesołe Miasteczko

Legenda – městečko, které je nejstarším zábavním parkem v Polsku. Více než 40 atrakcí zaručuje nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. Díky tematické zóně a největší horské dráze ve střední a východní Evropě se můžete přenést do doby našich předků a prvního polského státu. Zábava a vzdělávání vše v jednom!

Více informací
Szczyrk
Szczyrk

Szczyrk je největší lyžařské středisko v Polsku z pohledu délky lyžařských sjezdovek. Nachází se ve Slezských Beskydech a nabízí až 20 km sjezdovek přizpůsobených různým nárokům lyžaře. Szczyrk nabízí také množství gastronomických míst, lyžařské školy, půjčovny lyžařských zařízení a služby.

Více informací