GOPASS kredit

Nakupujte s kreditem na e-shopu www.gopass.cz nebo darujte kredit komukoli.

Online nákupy s kreditem

Od teď si můžete nabít kredit přímo na Vaši GOPASS kartu a využívat ho při placení na e-shopu. V osobní zóně si v části KREDIT zvolíte požadovanou částku, která Vám bude po zaplacení připsána na kartu GOPASS. Při nabití kreditu na českém e-shopu GOPASS.cz platí pouze na GOPASS.cz! Kredit nelze kombinovat s GOPASS.sk a GOPASS.pl.

Sdílejte kredit se svými blízkými

Kredit nabitý na Vašem kontě můžete sdílet se svými přiřazenými osobami na GOPASSu. Je jen na Vás, kdo a v jakém denním limitu bude moci kredit využívat. To vše dokážete v jednoduché administraci v osobní zóně.

Výhody GOPASS kreditu
  • Možnost poslat kredit jako dárek
  • Jednoduchá a rychlá platební metoda
  • Sdílení kreditu s blízkými
  • Nabíjení kreditu online na www.gopass.cz
  • Přehled transakcí a správa v osobní zóně
Pošlete kredit jako dárek

Darujte kredit komukoli. V sekci kredit ve Vaší osobní zóně zvolte částku, zadejte číslo GOPASS karty nebo e-mail obdarované osoby.

Po zaplacení odešleme voucher s kódem na zadaný e-mail nebo e-mail příslušející ke zadané GOPASS kartě. Po zadání kódu z voucheru v sekci kredit, bude dané osobě nabitý darovaný kredit.

Kde všude platí GOPASS kredit?

Kredit nabitý na Vaší kartě GOPASS dokážete využít na nákup skipasů, lístků na lanovky, akcí, zážitků a zboží pouze online na www.gopass.cz! Pro krajiny SK a PL NEPLATÍ!