Vyberte zemi, ve které chcete nakupovat

Co je to GOPASS?

GOPASS je věrnostní program pro každého návštěvníka, podmínkou členství je jednoduchá registrace. GOPASS není pouze e-shop, můžete zde získávat odměny, či soutěžit s přáteli, kdo je tím nejaktivnějším lyžařem. Bonusem jsou pravidelné výhodné nabídky pro Vás a Vaši rodinu.

Přihlásit se

Proč se registrovat do GOPASSu?

Pokud se úspěšně zaregistrujete, můžete využívat mnoho výhod. Nákupy v e-shopu jsou vždy výhodnější než na pokladně. Za každý Váš nákup ve Skiareálu, nebo e-shopu získáte věrnostní body, které můžete proměnit za úžasné slevy v restauracích Spindl Gastronomy, nebo obchodech Spindl Motion.

Zaregistrovat se
Skipasy a Lanovky
Zde nakoupíte skipasy na lanové dráhy ve Špindlerově Mlýně.
Zážitky a akce
Škola lyžování
Zde nakoupíte Školu lyžování do Špindlerova Mlýna
Předplatné CHYTRÉ SEZÓNKY 2017/2018

 

Špindlerův Mlýn
Dospělý
Předplatné CHYTRÉ SEZÓNKY 2017/2018
Jedná se o Předplatné CHYTRÉ SEZÓNKY pro zimní sezonu 2017/2018. Při zakoupení Předplatného za 990 CZK budete moci LYŽOVAT od 1.4. ZA 990 CZK AŽ DO VELIKONOC 17.4. - do konce zimní sezony 2016/2017. Abyste mohli CHYTROU SEZÓNKU využít v zimní sezoně 2017/2018, je nutné na podzim uhradit Doplatek ve výši 4 000 CZK - Dospělý, 3 000 CZK - Junior/Senior, 2 500 CZK – Dítě. Tyto ceny Doplatku platí pouze při zakoupení Předplatného CHYTRÉ SEZÓNKY v období 20.3 - 30.4. 2017. Výzva k uhrazení Doplatku CHYTRÉ SEZÓNKY Vám bude zaslána informačním e-mailem na adresu uvedenou ve Vašem kontu GOPASS.V případě Vašeho zájmu budete mít možnost si na podzim doplatit a rozšířit CHYTROU SEZÓNKU i do zimních středisek a aquaparků ve Vysokých a Nízkých Tatrách, provozovaných společností Tatry Mountain Resorts, a.s.. Všechny sezonní skipasy jsou vydávány na jméno, foto a neplatí pro večerní lyžování. Podrobné informace o CHYTRÉ SEZÓNCE naleznete ve VOP na stránkách www.gopass.cz. CHYTRÁSEZÓNKA je nepřenosná!