Skipasy a lanovky
Zde nakoupíte skipasy na lanové dráhy ve Špindlerově Mlýně.
Zde nakoupíte skipasy na lanové dráhy ve Špindlerově Mlýně.
Půjčovna a škola
Zde nakoupíte Školu lyžování do Špindlerova Mlýna
Zde nakoupíte Školu lyžování do Špindlerova Mlýna
Zábava a zážitky
ZPĚT ZVOLTE
VYBERTE DATUM OD
24.2.2018
VYBERTE OSOBU
Osoba není přihlášena
VYBERTE REZORT
Špindlerův Mlýn
Skupinová výuka pro dospělé

 

Rádi byste se naučili lyžovat, poznali nové přátelé a užili si tu pravou horskou atmosféru plnou zábavy? Potom je skupinová výuka v naší lyžařské škole pro Vás to pravé! Skupinová výuka je vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé, protože klienty rozdělujeme do skupin na základě jejich schopností a výkonnosti.
 
Privátní výuka Standard

 

Jste úplný začátečník a chcete se rychle naučit základům lyžování? Již lyžovat umíte, ale chcete se ve svých schopnostech zdokonalit? Ostýcháte se učení v kolektivu neznámých lidí, nebo nechcete, aby vás ostatní brzdili ve vašem rozvoji? V tom případě je pro vás privátní výuka to pravé! Privátní výuka je šitá na míru klientovi - jeho potřebám, zkušenostem a schopnostem. Jedná se o velmi intenzivní a efektivní způsob výuky pro náročné klienty. Vy si určíte tempo, místo a čas výuky.
 
Dětská lyžařská škola

 

Začátečník a nebo pokročilý? V naší lyžařské školičce na tom nezáleží! S dětmi nejenom lyžujeme, ale na lyžích si hrajeme a každý den poznáváme nové věci a sbíráme nové zkušenosti. Navíc je pro všechny děti společné učení velkým dobrodružstvím a každý den je zpestřen zábavným programem – karneval, hledání pokladu, hon na medvěda atd. Děti rozdělujeme podle jejich schopností do menších skupin.