Vyberte zemi, ve které chcete nakupovat

Co je to GOPASS?

GOPASS je věrnostní program pro každého návštěvníka, podmínkou členství je jednoduchá registrace. GOPASS není pouze e-shop, můžete zde získávat odměny, či soutěžit s přáteli, kdo je tím nejaktivnějším lyžařem. Bonusem jsou pravidelné výhodné nabídky pro Vás a Vaši rodinu.

Přihlásit se

Proč se registrovat do GOPASSu?

Pokud se úspěšně zaregistrujete, můžete využívat mnoho výhod. Nákupy v e-shopu jsou vždy výhodnější než na pokladně. Za každý Váš nákup ve Skiareálu, nebo e-shopu získáte věrnostní body, které můžete proměnit za úžasné slevy v restauracích Spindl Gastronomy, nebo obchodech Spindl Motion.

Zaregistrovat se
Lanovky
Fun Ticket
Zábava a zážitky
FUN TICKET 1 - Lanovka + Terénní Tříkolka

 

Špindlerův Mlýn
22.9.2017
Dospělý
FUN TICKET 1 - Lanovka + Terénní Tříkolka
1Cesta Medvědín + Terénní tříkolka. Jedná se o jednosměrnou jízdenku ve směru nahoru na lanovou dránu LD4 Medvědín nebo LD6 Svatý Petr. Terénní tříkolka - 1x sjezd terénní tříkolkou od horní stanice lanovky Medvědín nebo Svatý Petr po vytyčené trati. V ceně je zahrnuto zapůjčení tříkolky a ochranné přilby. Tříkolky jsou dobře ovladatelné osobami od 140 cm. Zapůjčení tříkolek je možné pouze do 17:00 hodin.

Nákupem získáte 17

Fun Ticket 3 - Lanovka + Půjčení loďky

 

Špindlerův Mlýn
22.9.2017
Dospělý
Fun Ticket 3 - Lanovka + Půjčení loďky
Jedná se o jednosměrnou jízdenku ve směru nahoru na lanovou dránu LD4 Medvědín nebo LD6 Svatý Petr. Půjčovna loděk - se nachází v horní části přehradní nádrže, na parkovišti P1. Doby půjčení loďky - 45/90 min. Kapacita loďky 4 osoby

Nákupem získáte 17