Vyberte zemi, ve které chcete nakupovat

Co je to GOPASS?

GOPASS je věrnostní program pro každého návštěvníka, podmínkou členství je jednoduchá registrace. GOPASS není pouze e-shop, můžete zde získávat odměny, či soutěžit s přáteli, kdo je tím nejaktivnějším lyžařem. Bonusem jsou pravidelné výhodné nabídky pro Vás a Vaši rodinu.

Přihlásit se

Proč se registrovat do GOPASSu?

Pokud se úspěšně zaregistrujete, můžete využívat mnoho výhod. Nákupy v e-shopu jsou vždy výhodnější než na pokladně. Za každý Váš nákup ve Skiareálu, nebo e-shopu získáte věrnostní body, které můžete proměnit za úžasné slevy v restauracích Spindl Gastronomy, nebo obchodech Spindl Motion.

Zaregistrovat se
Skipasy a lanovky
Lyžařská škola
Zábava a zážitky
Speciální nabídka produktů
Voucher - 1 Denní skipas na leden 2018 (8.-31.1.)

 

Voucher - 1 Denní skipas na leden 2018 (8.-31.1.)
Naplánujte si lyžování dopředu, nakupujte v e-shopu GOPASS lednové skipasy dopředu za mnohem výhodnější cenu! Kupte si skipasy na lednové lyžování do Špindlerova Mlýna již nyní, až do 31.12.2017 a budete lyžovat téměř za poloviční cenu. Pokud nemáte rádi přeplněné sjezdovky v období vánočních prázdnin, užijete si naplno právě lednové lyžování. Celodenní skipas do Špindlerova Mlýna zakoupíte v e-shopu GOPASS jen za 490 Kč a ušetříte až 400 Kč. Váš skipas je nutné si před lyžováním aktivovat ve vašem "Slevovém centru", kde si vyberete termín lyžování. Kupon si můžete také přesunout v rámci svého rodinného konta. Termín lyžování si můžete změnit za manipulační poplatek 30 Kč. Zakoupený skipas je možné využít v termínu 8.1.-31.1.2018.

Nákupem získáte 19